Nabídka pracovních míst


s námi v čistotě...
Profesionální úklid bytových i nebytových prostor Prezentance pražské úklidové firmy poskytující služby v oblasti úklidu domácností a firem, a to zejména:

Zaměstnání v naší úklidové firmě


Zaměstnanci jsou pro nás klíčovým článkem úspěchu

Veškerý dosavadní úspěch jsme vybudovali zejména na kvalitně odváděné práci našich zaměstnaců. Do našeho týmu se snažíme vybírat pouze nejvhodnější uchazeče, kteří zaručí další budování dobrého jména firmy. Neslibujeme nadstandardní ohodnocení za dobře odvedenou práci, protože dobře odvedená práce je pro nás samozřejmostí. Stejně tak je pro nás samozřejmé adekvátní ohodnocení Vašeho přínosu. Dlouhodobě se snažíme být nejlépe platící úklidovou firmmou na českém trhu, proto i nároky na zaměstnance jsou úplně někde jinde než u jiných úklidových firem. Mezi uchazeči uvítáme nejen profesionály se zkušenostmi, ale také úplné začátečníky s ochotou učit se novým věcem. Více o nás zde...


Paní na úklid domácností


Pravidelně budete docházet do domácnosti a zajišťovat běžný úklid. Někteří klienti vyžadují také žehlení. Jste nejdůležitější člověk naší firmy.

Kontrolor/ka kvality úklidu


uklízečkaBudete jezdit na pravidelné kontroly kvality úklidu. V případě nemoci svěřených pracovníků je nahradíte osobním zástupem. Další činností bude občasné zásobování a komunikace s klienty a pracovníky.


Obchodní zástupce


Tato pozice Vám dává možnost seberealizace a plánovat si Váš čas podle svého. Náplní bude vyhledávání nových klientů a následná komunikace s nimi.

Personalista


uklízečkaVaším úkolem bude inzerce volných pracovních míst, nábory a pohovory s uchazeči, vedení agendy spojené se zaměstnanci. Úzká spolupráce napříč firmou.Informace pro Vás:Mytí oken v zimním období

Mytí oken standardně provádíme od března do konce listopadu. V případě, že v průběhu zimy mráz není, je možné mytí objednat i ve zbývajících měsících.

Napsali o nás

Děkujeme za další zájem médií. Tentokrát Pražskému deníku, který uveřejnil článek o naší úklidové firmě. Je zaměřený především na generální úklidy v období před svátky.
článek k přečtení zde  

úklid chodby

Úklid domácnosti jako dárek

Obdarujte své blízké originálním dárkem. Velké oblibě se těší věnování generálního úklidu k narozeninám či Vánocům. Budeme se velmi snažit odvést kvalitní práci k plné spokojenosti obdarované osoby. Platba samozřejmě probíhá diskrétně - převodem na účet. Tato forma dárku určitě potěší starší rodiče, manželky nebo i kamarády.


Dříve než odpovíte na nabízenou pozici či inzerát

Zvažte prosím, zda-li opravdu splňujete všechny uvedené podmínky a jestli inzerovaná pozice je právě to co hledáte. Pro první kontakt s naší firmou prosíme uchazeče, aby komunikovali skrze email (máte-li možnost). V úvodním emailu uveďte informaci o jakou pozici máte zájem, v případě, že reagujete na konkrétní inzerát z internetu či novin, uvádějte také podrobnosti, ať víme oč se jedná (např. "Reaguji na inzerát z Prace.cz, úklid domácnosti Praha 8, cca 4 hod./týden"). Uvědomte si také, že právě úvodní email je prvním krokem Vaší prezentace. Bude-li uspěšná, zašleme Vám ještě několik doplňujících otázek, příp. rovnou dohodneme osobní schůzku.

Pohovor

Buďte uvolnění, nebojte se. Rádi Vás poznáme blíže. Popovídáme si o Vašich zkušenostech, časových možnostech a celkově Vám řekneme naši představu a očekávání. Bohužel se nám velice často stává u maminek na MD, že s sebou k pohovoru berou své ratolesti, nechte je laskavě doma. Obdobné platí u studentů, schůzku jsme si sjednali s Vámi a ne s dalšími dvěma kamarády. Do týdne po pohovoru dáme vědět jestli jsme Vás vybrali a spolupráce může začít.

První dny spolupráce

Jestliže nastupujete na úklid domácnosti či firmy nebo jako kontrolor kvality úklidu, jako první obdržíte úklidový manuál, podle kterého se budete vždy řídit. Vaše zvyklosti a rozumy prosím zapomeňte a držte se pouze našeho standardu. Pochopte, že klientovi garantujeme kvalitu odvedené práce a neseme zodpovědnost v případě poničení nějaké věci. Než nastoupíte na konkrétní místo, nejprve absolvujete dva tři generální úklidy domácnosti a solový úkázkový úklid (vše máte samozřejmě placené). Poté začínáte docházet do konkrétní domácnosti příp. firmy. V průběhu spolupráce se budete setkávat s namátkovou kontrolou.