Úklidové služby

Po - Pá 8:30 - 18:00
775 159 996, 775 159 997
info@hormat.cz

s námi v čistotě...
Profesionální úklid bytových i nebytových prostor Prezentance pražské úklidové firmy poskytující služby v oblasti úklidu domácností a firem, a to zejména:

Přehled služeb úklidové firmy HORMAT


Úklidové práce v prvotřídní kvalitě za rozumnou cenu

Naše úklidová firma zajišťuje veškerý úklidový servis - od dílčích činností, jako je např. čištění koberců, až po komplexní pravidelné úklidy, zejména pak domácností, menších firem a zdravotnických zařízení. Všechny tyto služby se snažíme vykonávat v nadstandardní kvalitě, za rozumné ceny a seriózním přístupem.


Jednorázový/Pravidelný úklid


Zaměřujeme se hlavně na úklid interiéru domácností a firem s plochou úklidu do 800 m2. Venkovní úklid, úklid hal, skladů, společných částí bytových domů, naše firma bohužel neprovádí.

Dílčí úklidové práce


uklízečkaVedle komplexního úklidu je možné objednat i samostatné činnosti, jako např. mytí oken či čištění koberců. Lidé také velmi často zanedbávají čištění sedacích souprav. Z jednorázových služeb provádíme:Ceny za úklidové služby

Veškeré ceny, které na tomto webu uvádíme jsou konečné včetně dopravy
a meteriálu, oproti konkurenci tedy mohou působit vyšší.

Chceme, abyste již od počátku znali skutečné ceny, které za naše služby ve finále zaplatíte. Proto jsme zvolili férový přístup a veškeré čáskty jsou ty nejpravděpodobnější, které Vám budou účtovány. Tento fakt nás od některých úklidových firem velice znevýhodňuje.
V ceníku nenaleznete žádné ceny "od", ani různá cenová rozpětí. Víte přesně kolik zaplatíte např. za úklid bytu o velikosti 80 m2 nebo vyčištění 35 m2 koberce. 
Kompletní ceník zde

Informace pro Vás:Mytí oken v zimním období

Mytí oken standardně provádíme od března do konce listopadu. V případě, že v průběhu zimy mráz není, je možné mytí objednat i ve zbývajících měsících.

Čištění koberců stroji Kärcher

Pro čištění koberců používáme profesionální stroje značky Karcher, nejčastěji typ PUZZI 100, který je nejlepší volbou pro kvalitní vyčištění koberců v domácnostech a kancelářích. Tento stroj se vyznačuje vysokým výkonem a snadnou manipulací v nábytkem zastavěném prostoru. Stejné stroje používáme také při čištění čalounění, kdy vyměníme speciální hubici.

úklid chodby

Půjčovna strojů na čištění koberců

Půjčujeme čističe koberců značky Kärcher s rozvozem po Praze ZDARMA. Vynikající stroje pro hloubkové čitění koberců a čalounění.