Úklid firem


s námi v čistotě...
Profesionální úklid bytových i nebytových prostor Prezentance pražské úklidové firmy poskytující služby v oblasti úklidu domácností a firem, a to zejména:

Pravidelný úklid firemních, obchodních a jiných prostor

foto úklid kanceláří

Úklidové služby pro firmy a jiná zařízení

Zajišťujeme pravidelné a jednorázové úklidové práce kancelářských, obchodních, ale i jiných prostor. Naši klientelu tvoří zejména společnosti z oblasti reklamy a médií, obchody, vzorkové prodejny, advokátní kanceláře a soukr. zdravotnická zařízení.

Ať už se jedná o pravidelný úklid Vašich prostor nebo jen o dílčí práce, vždy se můžete spolehnout na kvalitní výsledek a serióznost našich zaměstnanců.


Pravidelný úklid firem


Bližší informace o tom jak vše probíhá
Dříve než nás oslovíte s požadavkem na úklid Vaší firmy

Nejlepší forma zjištění informací ohledně plánovaného pravidelného úklidu Vaší firmy je prostřednictvím emailu. Komunikace bývá většinou obsáhlejší, tak ať máte vše přehledně zpracované a podložené. Samozřejmě se nebráníme ani telefonickému kontaktu.
S Vaším prvním mailem zašlete prosím také bližší informace ohledně lokality v Praze, pokuste se odhadnout plochu prostor v m2 a uveďte také o jakou frekvenci úklidu máte zájem.

Po obdržení Vaší poptávky

Obratem od nás dostanete bližší informace o tom co úklid zahrnuje, jak probíhá spolupráce a pravděpodobnou cenu. V podstatě obdržíte ucelené informace z této stránky. Můžeme si také upřesnit Vaše konkrétní požadavky a přibližné datum započetí spolupráce.

Osobní schůzka a prohlídka nemovitosti

Před samotným zahájením pravidelného úklidu předchází schůzka k prohlídce Vašich firemních prostor. Na ní se navzájem lépe seznámíme, doladíme detaily, můžete připomínkovat smlouvu a dojednáme konečné podmínky.

Pravidelný úklid firmy

Úklid probíhá na základě smlouvy o dílo v dohodnuté frekvenci, dni a čase. Do firmy dochází jedna a ta samá osoba. V případě nemoci "Vaší paní na úklid" je zajištěná náhrada jiným pracovníkem.

Než budete srovnávat ceny za úklidové služby

Velké množství lidí se stále rozhoduje na základě ceny, což v oblasti služeb (a hlavně řemesel atd.) může být lehce ošemetné. Málokterá firma uvádí ceny konečné, včetně DPH, dopravy, spotřebovaného materiálu, různých dalších poplatků a příplatků. Ceny jsou skládány velmi složitě a velmi často nic nevypovídajícně. Např. co poví lajkovi to, že firma provádí úklid prostor od 1,20 Kč za metr čtvereční, jak spočítám kolik budu platit měsíčně, proč se potom ta reálná cena liší tolik od té orientační? Je to právě proto, že některé lidi uchvátí na oko nízká cena a firmy tohoto faktu zneužívají. Další důležitou otázkou je to, co za vynaložené peníze dostanete. Naše firma razí heslo: "Jasné ceny od počátku"
Informace pro Vás:Jednorázový úklid firem

mytí oken ve firměProvádíme také jednorázové úklidy kancelářských či obchodních prostor. Jedná se zejména o kompletní úklid po stavebních úpravach, malování a před nastěhováním či zahájením provozu. Cenu za tyto práce jsme ve většině případů schopni určit až po prohlídce nemovitosti.

Čištění koberců

čištění koberců ve firmáchČištění koberců děláme za pomoci profesionální techniky zn. Karcher a kvalitních saponátů. Jedině extrakční způsob čištění (tj. kdy je voda stříkána na koberec a následně odsávána) zaručí dokonalé vyčištění koberce až do hloubky vláken.
více o čištění koberců zde  

Diskrétnost a serióznost

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme pravidelný úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Odpovědnot za škodu

Nemusíte mít strach, že by v případě škodní události nedošlo k nápravě věci. Úklidové firmy jsou proti této nemilé skutečnosti pojištěny. Naše firma je pojištěna v dostatečné výši, aby pokryla i katastrofální následky. Co se týče běžného poškození věci (rozbití skleničky, vázičky, dekoračního předmětu...), jsme lidé, stejná věc se může stát i Vám. Pak záleží jen na Vás, jestli budete mít pochopení či ne a Vaší paní na úklid to naúčtujete. Žádné obavy nemusíte mít např. z poškrábání podlahy, nábytku, chromových částí nebo nějakého poničení z důsledku použití nevhodného saponátu atd. Každý náš zaměstnanec než nastoupí na pravidelný úklid domácnosti projde teoretickou i praktickou přípravou, několikrát se zúčastní generálních úklidů pod vedením zkušených kolegů a teprve pak je nasazen do běžných úklidů domácností.